Tel+420 377 224 034

Hotelové služby

Volný čas

Volný čas

Chcete si vyrazit a nevíte kam? Poradíme vám, zajistíme vstupenky, zarezervujeme místa v restauraci, věnujeme vám mapu a ušetříme váš volný čas. Neváhejte a obraťte se na recepci. K dispozici máte také tablet na recepci s aplikací, kde jsou veškeré tipy na výlety, akce a události v Plzni.

Transfer

Transfer

Nechce se Vám do města pěšky? Jste ve městě cizí a potřebujete se dostat na konkrétní adresu? Požádejte naši recepční, která Vám zavolá naše smluvní taxi za zvýhodněnou cenu. Autoslužba Taxi Plzeň je naším dlouholetým a ověřeným partnerem.

Pošta a administrativa

Pošta a administrativa

Potřebujete na cestách pracovat nebo jen poslat pohled? Nabízíme za drobný poplatek tisk, skenování, pohledy a poštovní známky.

Lobby bar

Lobby bar

Na naší recepci nabízíme alkoholické i nealkoholické nápoje včetně drobného občerstvení 24 hodin denně. Více informací na recepci.

Praní a žehlení

Praní a žehlení

Na Vaši žádost zajistíme vyprání a vyžehlení oděvů. Informace o ceně na recepci.

Snídaně na pokoj

Snídaně na pokoj

Nechce se Vám vstávat, oblékat se a jít až dolů do restaurace na snídani? Nevadí! Nabízíme Vám naši službu Snídaně na pokoj. Vyberte si z jídelního lístku, který je k dispozici na každém pokoji, zavolejte na recepci, určete si hodinu, ve kterou chcete snídat a my Vám vše odneseme až pod nos.

Tato služba stojí 50 Kč/os.

Rezervace